O punkt od najlepszej czwórki!

Międzynarodowy Turniej Robotów Robomaticon 2018 za nami:) Możemy być dumni z naszych chłopaków, włożonej przez nich pracy i zaangażowania!
Do najlepszej czwórki spośród 32 zawodników zabraknął punkt (jedna wygrana runda więcej w stoczonych trzyrundowych walkach). Biorąc pod uwagę ich wiek i brak kategorii wiekowych jest to niesamowitym osiągnięciem.
Od zeszłego roku chłopcy poczynili niesamowite postępy, roboty budziły podziw a studenci traktowali uczniów z pełnym szacunkiem zarówno na macie jak i w sali przygotowań. Kilku z nich zresztą z chłopakami przegrało:)
W tym roku chłopcy jechali na zawody przygotowani, z doświadczeniem zeszłorocznego ćwierćfinału. Roboty były większe, silniejsze, chłopcy zwracali uwagę na środki ciężkości, za pomocą przekładni zwiększali ich moc a programy były pisane pod niezależną pracę czterech motorów napędowych! Podsumowując te zawody – mamy nowe doświadczenia, nowe pomysły, za rok atakujemy czołówkę! 🙂