Przekazywanie wiary w domu i w szkole

Serdecznie zapraszamy na wykład pt. Przekazywanie wiary w domu i w szkole – „dobre praktyki”, który poprowadzi Pan Robert Mazelanik. Wykład odbędzie się 14 czerwca (piątek) o 17:30 w siedzibie naszej szkoły w Katowicach-Bogucicach przy ul. Słowiańskiej 1 (budynek Gimnazjum nr 10).

Wykład ma charakter otwarty i jest skierowany głównie do rodziców dzieci w wieku 0-10lat.

Pan Robert Mazelanik (wicedyrektor szkoły) – odpowiada w „Kuźnicy” za wychowanie i dydaktykę, uczy religii oraz nadzoruje system tutoringu rodzinnego. Od ponad 10 lat współtworzy szkoły rodzinne w Polsce jako entuzjasta edukacji spersonalizowanej i zróżnicowanej. Współzałożyciel Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rodziny STERNIK i pierwszy dyrektor Szkoły Podstawowej dla Chłopców „Żagle” w Warszawie (www.sternik.edu.pl). Absolwent wydziału edukacji Uniwersytetu Oxfordzkiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców i prosimy o rozsyłanie zaproszenia wśród przyjaciół i znajomych.
Podczas wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca dla dziecka. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem konferencja@wegielek.edu.pl

Będziemy również wdzięczni rodzicom za zgłoszenie uczestnictwa w wykładzie – pozwoli to nam odpowiednio przygotować salę wykładową. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres jw.

Do zobaczenia!